Loodusblogi

Külaskäik võimaliku tööandja juurde

22.03.2018 17:40:24

Meie loodus- ja terviseteaduste instituudi integreeritud loodusteaduste ja bioloogia kolmanda kursuse bakalaureusetudengid koos Erasmus tudengiga ning molekulaarse biokeemia ja ökoloogia magistritudengid käisid õppetöö raames Nova Vita kliinikus loenguid kuulamas ning nende laboriga tutvumas.

Nova Vita kliiniku töötajad pidasid seminari inimese viljakusest ja andsid ülevaate viljatusravi viimastest arengusuundadest. Tõdeti, et noortele räägitakse palju, kuidas rasedusest hoiduda, samas viljakust mõjutavad aspektid jäävad tihti tähelepanuta.

nova-vita
LTI tudengid koos õppejõu Kairi Koorti ja Nova Vita töötajatega. (Pilt: Nova Vita Kliinik)

Tudengite külastus toimus loodus- ja terviseteaduste instituudi süsteemibioloogia külalislektori Kairi Koorti kahe õppeaine Bio- ja geenitehnoloogia ning Geenide ekspressiooni regulatsioon raames.

Külastused on osa pikemast külastuste seeriast, kus meie tudengid tutvuvad oma võimalike tulevaste tööandjate spetsiifiliste tegevusvaldkondadega.

Sel aastal on meie eriala tudengid külastanud juba Synlabi ja Hansabiomedi laboreid.

 

 

Plaan A – neile, kes hoolivad tervest maailmas. Tutvu meie loodus- ja terviseteaduste instituudi bakalaureuseastme erialadega SIIN ning magistriastme erialadega SIIN.

 •  

  Rene Bürkland, psühholoogist arst ja meie vilistalne

  Loodusblogi

  Rene Bürkland on õppinud nii Tallinna Ülikoolis, Tartu Ülikoolis kui ka Pekingi Hiina meditsiini ülikoolis. Juba lapsepõlves huvitas teda, kuidas inimese keha funktsioneerib. Eriti huvitav tundus keha mõjutamine väikeste punktide kaudu.

  Loe edasi

 •  

  TLÜ vilistlane Hannes Tõnisson

  Loodusblogi

  Mida Sa ülikoolis õppisid ja millal lõpetasid?

  Õppisin alguses loodusteaduslike ainete õpetaja diplomile, mille lõpetasin 2002 . aastal, samal aastal lõpetasin geoökoloogia eriala bakalureuse kraadiga.
  Järgmisena lõpetasin geoökoloogia eriala magistriõppes 2004. aastal. Viimaks aga lõpetasin ökoloogia eriala doktorantuuri 2008. aastal.

  Loe edasi
 •  

  Teadlane peab küsima, uurima, vahendama

  Loodusblogi

  “Teadlase ülesanne on küsida küsimusi, uurida ja vahendada tulemusi kas auditooriumis või ühiskonnas laiemalt,” kinnitab Tallinna Ülikooli keskkonnakorralduse professor Helen Sooväli-Sepping.

  Loe edasi