Loodusblogi

Rekreatsioonikorralduse vilistlane paneb rahva treenima

28.08.2017 10:33:40

Oled lubanud juba ammu, et tänasest hakkad end rohkem liigutama, aga puudub inspiratsioon. Meie loodus- ja terviseteaduste instituudi rekreatsioonikorralduse eriala lõpetanud personaaltreener Raina Kausi juhendamisel õpid, kuidas treenida kere ning ala- ja ülakeha. Kõiki harjutusi saad teha sulle sobivas kohas – tööl, kodus või puhkehetkel, looduses või jõusaalis.

Vaata “Treeni Tallinna Ülikooliga” videosarja kaheksat osa ja leia inspiratsiooni uueks õppeaastaks! Alusta juba täna! Terves kehas terve vaim!

Treeni Tallinna Ülikooliga! Kuidas teha kükki?
Treeni Tallinna Ülikooliga! Kuidas treenida kõhulihaseid?
Treeni Tallinna Ülikooliga! Kuidas teha kätekõverdusi?
Treeni Tallinna Ülikooliga! Kuidas teha väljaasteid?
Treeni Tallinna Ülikooliga! Kuidas treenida biitsepsit?
Treeni Tallinna Ülikooliga! Kuidas teha planku?
Treeni Tallinna Ülikooliga! Kuidas treenida õlalihaseid?
Treeni Tallinna Ülikooliga! Kuidas teha puusatõsteid?

 

 

 •  

  Külaskäik võimaliku tööandja juurde

  Loodusblogi

  Meie loodus- ja terviseteaduste instituudi integreeritud loodusteaduste ja bioloogia kolmanda kursuse bakalaureusetudengid koos Erasmus tudengiga ning molekulaarse biokeemia ja ökoloogia magistritudengid käisid õppetöö raames Nova Vita kliinikus loenguid kuulamas ning nende laboriga tutvumas.

  Loe edasi
 •  

  Ilmus projekti „Life peat restore“ publikatsioon “Sood kliima võtmes”

  Loodusblogi

  Looduslike ökosüsteemidena toimivad sood seovad süsihappegaasi. Soode kujunemise ja kasvamisega on aastatuhandetega taimed fotosünteesi käigus sidunud atmosfääris olevat süsihappegaasi ning osa tekkinud süsinikurikkast orgaanilisest ainest on ladestunud turbasse. 18. sajandil alanud tööstusrevolutsiooni ja inimkonna järjest suurema tarbimisvajaduse tulemusel on mõne viimase sajandiga väga suur osa soodest kuivendatud ja muudetud põllumaaks või metsamaaks ning turvast on kaevandatud aianduse ja kütte tarbeks.

  Loe edasi
 •  

  President tunnustab: füüsik Romi Mankin, Valgetähe IV klass

  Loodusblogi

  Tallinna Ülikooli emeriitprofessor Romi Mankin on Eesti füüsikateoreetik, kellel õnnestus leida elektromagnetilaste, skalaarsete ja gravitatsiooni lainete lahend välises aksiaalses kvadrupoolstruktuuriga gravitatsiooniväljas.

  Loe edasi