Silmapaistev vilistlane 2017 – Kristina Mägi

01.09.2017 13:18:08

Kristina Mägi on TLÜ haridusteaduste instituudi alushariduse pedagoogi magistriõppe vilistlane. Praegu töötab ta Kohila lasteaia Sipsik direktorina ja pälvis 2016. aasta novembrikuus toimunud hariduskonverentsil “Aasta Haridusjuht 2016” tiitli. Ta on alushariduse eriala pikaaegne koostööpartner ning kolleegide poolt hinnatud kaaslane.

k-magiKristina töökaaslased lasteaiast on öelnud nii: “Kristina on sõbralik, alati energiline ja positiivselt meelestatud. Vahel võib sassi ajada, kumb ta on: kas sõber või juht. Ta aktiivne ja uuendusmeelne. Tänu sellele ongi Sipsiku lasteaed nii innovaatiline ja silmapaistev üle Eesti. Lisaks lasteaia juhtimisele osaleb Kristina pühendunult kogukonna tegemistes, kuuludes kohalikku hariduskomisjoni, vallavolikogusse ja Kohila Gümnaasiumi hoolekogusse. Kristina on alati olemas nii laste, kolleegide kui ka lastevanemate jaoks.”

Kümme küsimust külalisteadlasele

Haridusblogi

Käesoleva aasta märtsist kuni maini külastas Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituuti Denis Francesconi, kes oli lahkelt nõus jagama oma muljeid ülikoolist, Eestist ja enda tegemistest.

Miks koolirõõm?

Haridusblogi

Me kõik arvame, et õppimisega võiksid kaasneda head emotsioonid. Palju räägitakse koolirõõmu olulisusest ja sellest, et Eestis on seda justkui vähevõitu. Nii PISA, PIAAC kui ka teised rahvusvahelised haridusvõrdlused näitavad, et Eesti kool ja õpetajad on valdavalt nn „teadmiste otseülekande“ traditsiooni kandjad, uuenduslikke õpetamispraktikaid rakendatakse vähe.

Haridusteaduste instituut tervitab rahvusvahelise õppekava üliõpilasi

Haridusblogi

Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudis alustasid 1. septembril Erasmus Mundus Joint Masters Degree Adult Education for Social Change (IMAESC) rahvusvahelise õppekava üliõpilased oma õpingute kolmandat semestrit. Õpingutega alustati Glasgow´ ülikoolis sügisel 2016, kevadsemestri õpe toimus Malta ülikoolis. Neljandal semestril valivad magistrandid vastavalt oma uurimistöö vajadustele kolme ülikooli seast ühe, kus kirjutatakse magistritöö.