Haridusblogi

Silmapaistev vilistlane 2017 – Kristina Mägi

01.09.2017 13:18:08

Kristina Mägi on TLÜ haridusteaduste instituudi alushariduse pedagoogi magistriõppe vilistlane. Praegu töötab ta Kohila lasteaia Sipsik direktorina ja pälvis 2016. aasta novembrikuus toimunud hariduskonverentsil “Aasta Haridusjuht 2016” tiitli. Ta on alushariduse eriala pikaaegne koostööpartner ning kolleegide poolt hinnatud kaaslane.

k-magiKristina töökaaslased lasteaiast on öelnud nii: “Kristina on sõbralik, alati energiline ja positiivselt meelestatud. Vahel võib sassi ajada, kumb ta on: kas sõber või juht. Ta aktiivne ja uuendusmeelne. Tänu sellele ongi Sipsiku lasteaed nii innovaatiline ja silmapaistev üle Eesti. Lisaks lasteaia juhtimisele osaleb Kristina pühendunult kogukonna tegemistes, kuuludes kohalikku hariduskomisjoni, vallavolikogusse ja Kohila Gümnaasiumi hoolekogusse. Kristina on alati olemas nii laste, kolleegide kui ka lastevanemate jaoks.”

 •  

  Praktikakogemused Itaaliast

  Haridusblogi

  2017. aasta septembri algusest novembri lõpuni sooritasin Erasmus+ välispraktika Itaalias. Olin praktikant Milanos asuvas lasteaias, kus oli kaks rühma: sõimerühm ehk nursery 1-3-aastastele lastele ning eelkool ehk preschool, kus käisid 3-5-aastased lapsed. Tutvusin ka sõimerühma tegemistega, ent igapäevaselt tegutsesin eelkoolis.

  Loe edasi
 •  

  Praktika Stockholmi Eesti lasteaias

  Haridusblogi

  Novembrikuus käisid Stockholmis praktikal kaks alushariduse pedagoogi eriala tudengit – magistriõppe üliõpilane Kertu Mellikov ja bakalaureuseõppe üliõpilane Elo Alasi – kes oma mõtted praktikast ka Haridusblogisse kirja panna otsustasid.

  Loe edasi
 •  

  Kümme küsimust külalisteadlasele

  Haridusblogi

  Käesoleva aasta märtsist kuni maini külastas Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituuti Denis Francesconi, kes oli lahkelt nõus jagama oma muljeid ülikoolist, Eestist ja enda tegemistest.

  Loe edasi