Filmi- ja meediablogi

“Appi, ma vajan armastust!”

11.04.2017 14:17:15

11.04.2017
Kolmapäeval, 12. aprillil kl 18 on Supernova ekraanil uus Eesti tõsielufilm “Appi, ma vajan armastust!”.

Tänavusel DocPointi festivalil esilinastunud “Appi, ma vajan armastust” on noore dokumentalisti ja filmikunstniku Minna Hindi teine dokumentaalfilm. Töö “ametlik” sisukokkuvõte, mis käib filmi kinolinastuste ning festivalirännakutega kaasas, kõlab nii: “Mati on 25aastane noormees, kes pole oma elus kordagi kogenud armastust. Kõik tema sõbrad on abielus või elavad koos oma pruutidega. Mati aga ei ole tüdrukuga isegi suudelnud, kõik katsed luua tõsine armusuhe on tal ebaõnnestunud. Mati ei anna alla ning otsustab leida selle õige tüdruku, kellega jagada armastust ning jõuda oma elu esimese intiimsuhteni.”

BFMi seinte vahel toimuvale filmietendusele lisab kindlasti omajagu põnevust peategelase elulooline üksikasi, Mati on nimelt BFMi kavandik.
Publikuga on lubanud tulla kohtuma nii filmi peategelane Mati, režissöör Minna kui ka produtsent Meelis.

J.Lõhmus
BFM blogi

TLÜ vilistlane Laura Prits

Filmi- ja meediablogi

Mida Sa ülikoolis õppisid ja millal lõpetasid?

Õppisin reklaam ja imagoloogiat aastatel 2012 – 2015.

TLÜ vilistlane Olari Oja

Filmi- ja meediablogi

Mida Sa ülikoolis õppisid ja millal lõpetasid?

Õppisin filosoofiat, mille lõpetasin 2012. aastal. Seejärel filmikunsti, produtsendi eriala ja selle eriala lõpetasin 2017. aastal.

Mis teeb meediast nüüdismeedia?

Filmi- ja meediablogi

Tänapäevane meediatarbimine on midagi senisest oluliselt erinevat. Ükskõik kas tegemist on uudise, kommentaari, reportaaži või meelelahutusega – see kestab reaalajas ja lihtsalt ei saa otsa. Vähe sellest: see mis on „reaalajas“ ei ole mitte siin ja praegu, vaid on järelvaadatav 24/7. St nüüdismeedia „siin ja praegu“ on olemuslikult teistsugune kui „praegu“ umbes 15 aastat tagasi.