Filmi- ja meediablogi

“Appi, ma vajan armastust!”

11.04.2017 14:17:15

11.04.2017
Kolmapäeval, 12. aprillil kl 18 on Supernova ekraanil uus Eesti tõsielufilm “Appi, ma vajan armastust!”.

Tänavusel DocPointi festivalil esilinastunud “Appi, ma vajan armastust” on noore dokumentalisti ja filmikunstniku Minna Hindi teine dokumentaalfilm. Töö “ametlik” sisukokkuvõte, mis käib filmi kinolinastuste ning festivalirännakutega kaasas, kõlab nii: “Mati on 25aastane noormees, kes pole oma elus kordagi kogenud armastust. Kõik tema sõbrad on abielus või elavad koos oma pruutidega. Mati aga ei ole tüdrukuga isegi suudelnud, kõik katsed luua tõsine armusuhe on tal ebaõnnestunud. Mati ei anna alla ning otsustab leida selle õige tüdruku, kellega jagada armastust ning jõuda oma elu esimese intiimsuhteni.”

BFMi seinte vahel toimuvale filmietendusele lisab kindlasti omajagu põnevust peategelase elulooline üksikasi, Mati on nimelt BFMi kavandik.
Publikuga on lubanud tulla kohtuma nii filmi peategelane Mati, režissöör Minna kui ka produtsent Meelis.

J.Lõhmus
BFM blogi

UUS! Lühifilmi soovitus: Klementhro

31.05.17
    Klementhrol ei ole küll kõike, aga vähemalt on tal aer.

Püha Jüri päev 2017

30.05.2017
    Püha Jüri päeval tunnustati tänavu Püha Jüri nimelise preemiaga 3. kursuse üliõpilast Johanna Maria Paulsonit.

BFMi külastas külalislektor Richard Raskin

25.05.2017
    Best of BFM raames andis kolmapäeval, 24. mail Balti Filmi ja Meediakooli SuperNova kinos loengu üks maailma juhtivaid lühifilmi žanri eksperte Richard Raskin.