Filmi- ja meediablogi

FilmiTeisipäevad: Viva la Diva! Kinomajas!

03.04.2017 19:46:39

03.04.2017
FilmiTeisipäevad vol 2: Viva la Diva! Kummardus eesti näitlejannadele!

FilmiTeisipäevad jätkuvad! Seekordne linastussari pühendatud legendaarsetele naistele eesti kinolinal. Alates 17. aprillist saab neljal järjestikusel teisipäeval (ja paaril nimele vastu vaidleval esmaspäeval) näha eesti filmiajalukku jälje jätnud naisrolle kinolinal. Pärast filme toimuvad modereeritud vestlusringid näitlejannadega.

17.04 Esmaspäeval kell 19.00 “KESKEA RÕÕMUD”
Peale linastust on kohtumine Maria Klenskaja, Ülle Kaljuste, Kaie Mihkelsoniga. Vestlust modereerib Tiina Lokk.

25.04 Teisipäeval kell 19.00 “KÕRBOJA PEREMEES”
Peale linastust on kohtumine Kaie Mihkelsoniga. Moderaator Mirtel Pohla

02.05 Teisipäev kell 19.00 “NUKITSAMEES” ja “KUNKSMOOR”
Peale linastust on kohtumine Ita Everiga. Moderaator Margit Kilumets

08.05 Esmaspäeval kell 19.00 “REGINA”
Peale linastust on kohtumine Ülle Kaljustega. Moderaator Jaan Tootsen.

Piletihind 4€
Tudengitele 2€
Kinoliidu liikmetele tasuta

FilmiTeisipäevad on Kinoliidu korraldatud linastussarjad, mille käigus näeb asjatundjate poolt kureeritud filmivalikut liidu kinosaalis. Seansile järgneb modereeritud vestlus filmikunstniku endaga.

Linastused toimuvad Eesti Kinoliidu saalis aadressil Uus tänav 3 (Sinilinnuga samas majas).

Allikas: Eesti Kinoliit

BFMi blogi

Arvamustikad: “Ready Player One”

Filmi- ja meediablogi

Kui ma istusin oma kohale kinosaalis ja panin pähe filmi alguse puhul 3D prillid, meenutasin logode jälgimise ajal kõike head, mida eelnevalt olin kuulnud raamatust, mille põhjal põhineb ka Stephen Spielbergi uus seiklusfilm “Ready Player One”, ja mõtisklesin, et ehk tuleb peale kinoelamust läbi hüpata raamatupoest ning endalegi see hankida.

Muuseumi direktor koolipingis

Filmi- ja meediablogi

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi direktor Tanel Veeremaa käib teist aastat BFMis kommunikatsiooni õppimas. Miks on muuseumi direktorile kommunikatsiooniõpet vaja?

Kommunikatsioonijuhtimise erinevad tahud

Filmi- ja meediablogi

Olen Anastassia Zabrodskaja, PhD, Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi kommunikatsioonijuhtimise õppekava juht. Kui mul paluti kirjutada Tallinna Ülikooli blogisse kommunikatsioonijuhtimise õppekavast, siis otsustasin ülesandele läheneda natuke teistmoodi: mitte õppejõu seisukohalt ülalt allapoole vaadates, vaid hoopis läbi meie praeguste tudengite vaatevinkli altpoolt ülespoole vaadates.