Filmi- ja meediablogi

Kinovärgiga Mandariin

10.04.2017 08:13:55

10.04.2017
Juba mõnda aega on jooksmas Raadio 2-s põnev filmisaade nimega “Kinovärgiga Mandariin”.

„Kinovärgiga mandariin” toob kuulajani värskeimad muljed kinosaalide pimedusest ja filmimaailma telgitagustest. Vabakutselised filmikriitikud Andrei Liimets, Emilie Toomela, Maarja Hindoalla ja Ralf Sauter pressivad iganädalaselt mahlaks nii Hollywoodi kassahitid kui kodumaise kino viljad, muu maailma filmikunstist rääkimata. Jutuks tulevad nii uued tulijad kui erilinastused, festivalid ja retrospektiivid, sekka noppeid kinoajaloo varasalvest. Ägedad külalised ja filmidest kõrva jäänud muusika pealekauba. Saade on eetris igal pühapäeval, algusega kell 17:00.

Kuula eelnevaid saateid SIIT

Allikas: R2
BFMi blogi

 •  

  Arvamustikad: “Ready Player One”

  Filmi- ja meediablogi

  Kui ma istusin oma kohale kinosaalis ja panin pähe filmi alguse puhul 3D prillid, meenutasin logode jälgimise ajal kõike head, mida eelnevalt olin kuulnud raamatust, mille põhjal põhineb ka Stephen Spielbergi uus seiklusfilm “Ready Player One”, ja mõtisklesin, et ehk tuleb peale kinoelamust läbi hüpata raamatupoest ning endalegi see hankida.

  Loe edasi
 •  

  Muuseumi direktor koolipingis

  Filmi- ja meediablogi

  Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi direktor Tanel Veeremaa käib teist aastat BFMis kommunikatsiooni õppimas. Miks on muuseumi direktorile kommunikatsiooniõpet vaja?

  Loe edasi
 •  

  Kommunikatsioonijuhtimise erinevad tahud

  Filmi- ja meediablogi

  Olen Anastassia Zabrodskaja, PhD, Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi kommunikatsioonijuhtimise õppekava juht. Kui mul paluti kirjutada Tallinna Ülikooli blogisse kommunikatsioonijuhtimise õppekavast, siis otsustasin ülesandele läheneda natuke teistmoodi: mitte õppejõu seisukohalt ülalt allapoole vaadates, vaid hoopis läbi meie praeguste tudengite vaatevinkli altpoolt ülespoole vaadates.

  Loe edasi