Filmi- ja meediablogi

Lühifilmi soovitus: “Paluks arvet!”

28.03.2017 19:50:23

28.03.2017
Ben plaanib oma tüdruksõbrale abieluettepaneku teha, kuid kõik pöördub, selgub, et kelner on teinud vea.

Benni vanaema sõrmus satub valedesse kätesse ja tema uhke plaan on nurjumas.

Stsenarist ja lavastaja: Daniel Sorochkin
Produtsendid: Reut Elimelech ja Helena Emmanuel
Operaator: Oren Soffer

BFM blogi.

Arvamustikad: “Ready Player One”

Filmi- ja meediablogi

Kui ma istusin oma kohale kinosaalis ja panin pähe filmi alguse puhul 3D prillid, meenutasin logode jälgimise ajal kõike head, mida eelnevalt olin kuulnud raamatust, mille põhjal põhineb ka Stephen Spielbergi uus seiklusfilm “Ready Player One”, ja mõtisklesin, et ehk tuleb peale kinoelamust läbi hüpata raamatupoest ning endalegi see hankida.

Muuseumi direktor koolipingis

Filmi- ja meediablogi

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi direktor Tanel Veeremaa käib teist aastat BFMis kommunikatsiooni õppimas. Miks on muuseumi direktorile kommunikatsiooniõpet vaja?

Kommunikatsioonijuhtimise erinevad tahud

Filmi- ja meediablogi

Olen Anastassia Zabrodskaja, PhD, Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi kommunikatsioonijuhtimise õppekava juht. Kui mul paluti kirjutada Tallinna Ülikooli blogisse kommunikatsioonijuhtimise õppekavast, siis otsustasin ülesandele läheneda natuke teistmoodi: mitte õppejõu seisukohalt ülalt allapoole vaadates, vaid hoopis läbi meie praeguste tudengite vaatevinkli altpoolt ülespoole vaadates.